China Terminal Port Suppliers Truck dhe prodhuesit | Automobile Holding

Terminal Port Truck

Përshkrim i shkurtër:

Terminal Port Truck
Drive  T ype 4X2
motor WEI Chai WD615.56
Fuqia (HP) 270HP
Max. Rrotullues (Nm) / rpm 1100 / 1200-1600
transmetim Fuller MT 6JS125T
Levë e marsheve
rrota e pestë JOST35DV
taksi ofset

Detail Product

Produkt Tags

emër

SHACMAN YARD TRUCK

Drive Type

4x2

motor

WEICHAI WP7.240E30, 240HP, EORO III

Gearbox

Allison 3500P me PTO, F5 dhe R1, automatike

shtytëse hidraulike, me funksion bashkoj

Front Axle

MAN 7.5T

rear bosht

STR 16T, Double bosht reduktimin makinë / Raporti 11.98

timoni

drejtues hidraulike fuqia

kabinë

Njëanshme kompensuar taksi, dera majtas, rrëshqitje dera në mbrapa, majtas dhe djathtas rrëshqitje dritare, çati-top A / C gjendjen, ngrohës; trashësi parakolp çeliku 8mm, Gjerësia 2500mm, Largësia në CAB front është 200mm.

Rezervuar karburanti

200L Alumini + mbrojtur nga roje

Fifthwheel

Heqja e pestë timon, Lloji: 3.5 '' ;

Max lartësia nga toka 1500mm

Curb Pesha

8000kg

GCW

60000kg

Min. Duke u kthyer Radius

6200mm

wheelbase

3200mm

Dimensioni i përgjithshëm

5475x2500x3160mm


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat!