• 微信图片_20230905162308
  • SHACMAN X6000 Tractor
  • Shacman trailer truck
  • Shacman truck M3000
  • Shacman truck F3000
  • SHACMAN Yard Tractor

Rreth nesh

Ndershmëria, Innovation, Përgjegjësia, Bashkëpunimi

Selia e Shaanxi Automobile Holding Group Co, Ltd (markë e huaj: SHACMAN) ndodhet në Xi'an Shaanxi qytetin e Province.Its paraardhësit është Shaanxi Automobile Fabrika prodhuese e cila u gjet në vitin 1968.

Shaanxi Auto Holding ka 35.000 të punësuar me një kapital total prej miliard RMB 29.2, dhe renditet në vendin e 23 në Top 500 Machine Prodhuesit e Kinës.

Ajo është më e madhe dhe prodhuesi i vetëm i automjetit komercial të ri-energjetik në veriperëndim të Kinës.

Pikat SHACMAN-së

All Ndërton

Mbi 10 vjet

RRETH SHACMAN

SHACMAN kamionë detyrë e rëndë janë shitur në më shumë se 80 vende të botës

Shikojnë video

Të zgjedhura Bylidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat!