Контактирајте не

SHANGHAI ALLY AUTOMOBILE продажба и услуги CO., LTD

адреса

Кат 8, бр.55 Jilong Rd., Шангај пилот зоната за слободна трговија, Кина

Е-пошта

customer@shacman.cn
steven@shacman.cn

телефон

0086-21-56823222

Стивен: +86 13671785195

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 5 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Онлајн Chat!